Minulé životy aneb regresní terapie jako cesta

06.08.2019 09:20

8 dílný kurz

Prozkoumáním své dávné minulosti změníte svůj současný život k lepšímu. Stopy našich minulých životů jsou jako díly puzzle. Při jeho skládání pochopíte, že Váš současný život je součástí mnohem širšího kontextu. Při bádání minulostí objevíte svou duchovní identitu i životní smysl, ke kterému vaše duše na své cestě na Zemi směřuje. Najdete odpovědi na otázky Kdo jsem, Odkud přicházím, Proč jsem tady.

Nežijeme jenom jednou, do tělesného života vstupujeme opakovaně, abychom se učili a rostli. V dávné minulosti lze objevit kořeny problémů, se kterými se potýkáme v tomto životě. Pochopení své minulosti může významně harmonizovat vztahy i zdraví a změnit náš život k lepšímu.

Na kurzu projdete praktickými cvičeními, které vám pomohou odhalit vaši minulost. Toto odhalení pomůže k nápravě a zlepšení současného života.

Dozvíte se vše, co byste o tajemství reinkarnace měli vědet, a navíc se vydáte na dobrodružnou cestu za odhalováním vlastní minulosti.

KDY: září - říjen 2019, 17.30 - 19.30 hodin

KDE: Plzeň zastávka, Přeštická 4, 301 00 Plzeň

VLOŽNÉ: zvýhodněné 1200 Kč při přihlášení a zaplacení zálohy do 31. 8. 2019, po tomto datu jej vložné v plné výši 1520 Kč.

Prozkoumejte svou dávnou minulost a změňte svůj současný život k lepšímu. Naše minulé životy jsou jako korálky, z kterých navlékáme náhrdelník. Při jeho tvorbě pochopíte, že Váš současný život je součástí mnohem širšího kontextu. Při hledání v minulosti uvidíte svou duchovní podstatu i své směřování, ke kterému vaše duše na své pouti na Zemi jde. Budete si umět zodpovědět otázky typu kdo jsem, odkud přicházím, proč jsem tady.

Rodíme se opakovaně, abychom se mohli učit a růst. Někdy semínka našich současných problémů najdeme až v pradávné minulosti. Proto její pochopení může velkou měrou zlepšit vztahy, zdraví i náš život.

Na kurzu se seznámíte se cvičeními, které vám budou nápomocny v odhalování minulosti, které vám může pomoci napravit a zlepšit život nynější. Vše bude probíhat velmi nenásilnou, bezpečnou a prostou metodou.

Také se dozvíte informace, které byste měli vědět o reinkaranci a navíc se vydáte na vlastní dobrodružnou cestu za svou minulostí.