Minulé životy v nás

05.08.2019 18:37

Jsou nějaké minulé životy? Zážitky světla v klinické smrti? Malé děti se na minulé životy rozpomínají! Co máme do činění s lidmi, kterými jsme obklopeni? Souvisí naše iracionální strachy s minulými životy? Proč mají v regresi i lidé, kteří na minulé životy nevěří, zážitky z jiné doby a jako zcela jiný člověk?

 

Každá naše zkušenost je kamínek v mozaice. Sbíráme tyto kamínky a skládáme nikdy nekončící mozaiku, které se říká Život.

Vždycky se rodíme s nějakým úkolem, který jsme si vybrali, a s tím se v životě potýkáme. Někdo si naloží, možná proto, že je silný, že se chce naučit více věcem, těch úkolů víc a jiný méně.

Neseme si s sebou moudrost a poznání, kterého jsme dosáhli v minulých životech, stejně jako si s sebou neseme i "závaží" – situace, se kterými jsme si nedokázali poradit a se kterými se budeme setkávat znovu v současném životě.

 

Součástí tohoto semináře je cvičení s energií, abyste se mohli dotknout toho, co pouhým okem není vidět. Pro účastníky je připravena i technika, při které je možno nahlédnout kým jsem byl a co mám za úkol v tomto životě.

 

Kdy: 29. 8. 2019, 17.30 - 19.30 hodin

Kde: Plzeň zastávka, Přeštická 4, 301 00 Plzeň

Cena: 190 Kč

 

 

Pro zájemce o pravidelná setkávání je připraven 8 dílný cyklus Minulé životy aneb regresní terapie jako cesta k lepšímu životu.