Ohlasy účastníků čtyřdílného semináře Od neúplnosti k celistvosti II

14.11.2015 17:03

Ohlasy účastníků kurzu Od neúplnosti k celistvosti II. Tento čtyřdílný kurz navazoval s několikaměsíčním odstupem na kurz tříměsíční. 

Lída Ř.: Bylo mi s vámi všemi moc dobře. Uvědomila jsem si, že to - takové setkávání a sdílení mě nabíjí a dává mi radost. 

Nyní si uvědomuji, že už se nebojím, nestydím a neváhám říkat nahlas a upřímně, co mě napadá. Moc mě obohacuje, co říkají a jak vystupují ostatní. O sobě jsem se dověděla pár překvapivých informací. Ještě jsem je úplně nevstřebala. Snažím se brát je za své, až to dokážu, budu o velký kus dále. Pomůže mi to stavět se k životním situacím s jistotou, silou, láskou, nadhledem. 

Mockrát děkuji.

Jana F.: Pokračování mě pomohlo vrátit se zpět na již rozjetou cestu z prvního kurzu. 

Vrátila jsem se opět sama k sobě. 

Našla jsem zde nové podněty k přemýšlení. 

Zjistila jsem, že se od minula cítím jinak, méně zmatená a více ukotvená ve svém životě. Byla bych moc ráda, kdyby bylo na jaře další pokračování. Je to pro mě jistá kontrola, jak mít svůj život více ve svých rukou. 

Anna H.: Po absolvování prvního kurzu i jeho pokračování jsem si uvědomila spoustu věcí, které mi nedovolovaly plně rozvinout svoji sílu. Ušla jsem pěkný kus cesty a můj život je radostnější, spokojenější, získala jsem klid a harmonii. Věřím ve svoji sílu - a že jenom já rozhoduji, jaká bude moje cesta. Jsem vědomější a vím, že v sobě mám toho nejlepšího rádce. Jsem spokojená sama se sebou, jsem blíž ke svému středu. 

Moc děkuji Lídě i Dádě za skvělé vedení a moc obdivuji všechno, co dělají. 

Michala H.: Druhá část kruzu Od neúplnosti k celistvosti byla pro mě intenzivním
a celistvým zážitkem. Setkání se všemi živly vneslo do mého života víc světla, lásky
i pokory a po celou dobu kurzu (a doufám, že to bude pokračovat) jsem ve své mysli aktivně živila myšlenky na ně a prožívala silné momenty vždy, když jsem si na okamžiky spojené s nimi vzpomněla. Cítím velkou naději sama v sobě, věci a situace kolem mě se stávají jakoby jasnějšími, je na ně posvíceno. 

Děkuji vám, Lído a Dádo, za vaši pozornost a péči, kterou jste mě i nám všem s láskou věnovaly. 

Lucka K.: Jsem moc ráda, že jsem absolvovala pokračování kurzu, neboť jsem se
o sobě znovu něco dozvěděla (více se poznala) a v tom vidím plus. 

Když jsme něco rozebraly do hloubky, překvapilo mě, jak moc to na mne sedí, co všechno si mohu odnést. 

Odcházím s velkou nadějí, s větší vírou v sebe, s tím, že mohu tolik věcí v životě změnit, pokud budu chtít. A v tom je velké poselství.

Z druhého kurzu jsme nejvíce nadšená z mého živlu vzduchu! Že mohu věci prožívat naplno (silný prožitek), to je pro mě tak osobozující!

První kurz byl pro mě celkem náročný (hodně věcí). Druhý jsem si více užívala (kus práce na sobě jsme měli již za sebou).

Tak krásná naděje :-) 

S láskou Lucka

Karla S.: Chtěla jsem citlivost a lásku. Teď pořád brečím nebo se zmítám v pocitech
a bude to chtít ještě moře práce, ale cítím, že to má smysl. A asi to dávám i víc najevo. Stávají se mi zázračné věci a snad i láska se tam někde v dálce objevuje. Během semináře jsem měla pocity intenzivního štěstí, v současné chvíli jsem smutná, ale asi je to další krok. Chtěla bych pokračování. Toužím jít po té cestě dál.