Rodinné konstelace

22.11.2013 16:58

Iva: Ačkoliv jsem si nenechala postavit konstelaci, prožila jsem si své momentální "problémy",které jsem řešila, v rolích, které mi byly přiděleny.

Pomáhá mi procítění jiných postav k jejich pochopení a k nadhledu a neposuzování. K nalézání vlastních odpovědí.To, že každý řešíme "něco", mě učí přistupovat k vlastním překážkám a lekcím s větším nadhledem a lehkostí.

Díky Iva.

Míša: Den se mi moc líbil, jsem ráda, že jsem se svým tématem přišla. Zpětně si připadám strašně hloupá - jaktože jsem to neviděla dřív? Každopádně už mám v hlavě, co doptyčnému napíšu, a loučím se s ním. Jsem ráda, že to nedošlo tak daleko, aby se to řešit nedalo, a že jsem to já, kdo mu dá sbohem. Je mi z toho na jednu stranu strašně smutno, ale na tu druhou vím, že se mi uleví, a jsem na sebe hrdá. Že jsem dokázala sem jít, mluvit o tom před cizími lidmi, a že mi to pomohlo. Jsou to skvělí lidé, vážím si jich a jejich přístupu. Děkuji. Odcházím se smířením a s nových nádechem do života bez něj.

Míša.

Věra: Příjemný den. Noví lidé se známými příběby. V otci Veroniky jsem viděla svého tatínka, mnohé jsem si uvědomila. Pro mě to byla nejpřínosnější konstelace. Je dobré dělat pozorovatele. Nejdojemnější pro mě byla konstelace Lídy. A zároveň udivující, jak to funguje. Díky! Věra

Lída: Pochopila jsem, že teď musím a můžu jít dál naprosto svobodně a nenechat se svazovat svou minulostí ani ničím v budoucnu. Na minulosti nezáleží. Podpora a opora je tu stále. Já dávám svému životu smysl. Pochopení a odpuštění! A úžas.