Zásady ochrany osobních údajů

Milí příznivci Slunečního větru,

Váš email a další osobní údaje máme registrované v naší databázi, protože jste v minulosti projevili zájem o zasílání novinek, projevili jste zájem o kurz, účastnili jste se našich kurzů, které jsme organizovali, nebo jiné akce pod naší záštitou. Kontaktujete-li nás nyní poprvé, Vaše údaje s Vaším souhlasem budeme v naší databázi evidovat.

V souvislosti s nařízením EU o ochraně osobních údajů, které začalo platit v České republice 25. 5. 2018, jste i Vy získali nová práva. Vážíme si Vaší důvěry, se kterou jste nám své kontaktní a případně jiné osobní údaje sdělili nebo nyní sdělujete.

Správcem Vašich údajů je Ludmila Klepalová a Drahomíra Klepalová, centrum Sluneční vítr, IČ 227 64 089

Zpracováváme údaje, které jste nám sami poskytli. V konkrétních případech jde především o poskytnutí údajů vyplněním některého z formulářů na webových stránkách. Osobní údaje pak putují do elektronické databáze, aplikace pro přípravu a odesílání mailů. Díky ní zajistíme, že vám od nás následně budou chodit mailové zprávy. Tato databáze je hlavním zdrojem, který budeme jako společní správci spolu sdílet.

Kromě uvedení údajů do webových formulářů k nám vaše data doputují i v případě, že je uvedete při souhlasu se zpracováním emailu na našich akcích v papírové podobě, v těch výjimečnějších případech půjde o údaje poskytnuté při osobním kontaktu, telefonicky, mailem nebo jinými komunikačními prostředky (sms zprávy, zprávy v aplikacích typu skype, FB, What's UP,...).

Běžné osobní údaje, které zpracováváme: Jméno, příjmení, adresa, telefon, IČ, DIČ (jen pokud objednáváte jako podnikatel), e-mail, informace o objednaných kurzech, další osobní informace, případné účasti nebo neúčasti, fotografie z našich seminářů a případných dalších živých akcí, kterých jste se zúčastnili, videozáznamy z těchto akcí. (pokud jste k tomuto dali během semináře souhlas).

V souvislosti s novými pravidly máte právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo na výmaz osobních údajů a také právo na omezení zpracování osobních údajů.

Vaše údaje nebudou předávány třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu a budeme je uchovávat po dobu 8 let.

Ze zasílání novinek a informací spolku Sluneční vítr se můžete kdykoliv odhlásit prostřednictvím emailu centrum@slunecnivitr.cz. Také pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky ke zpracování osobních údajů, napište nám.

Děkujeme Vám.